Home > Aktivitete > Aktivitete 2020

Flasin drejtuesit, pse maturantët duhet të zgjedhin UMSH

Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë", zgjedhja e duhur për vitin e ri akademik. Rektori i UMSH, Adrian Civici dhe dy dekanët Përparim Kabo e Ksenofon Krisafi, shpjegojnë pse maturantët këtë vit duhet të zgjedhin Universitetin Mesdhetar të Shqipërisë.

Me një staf akademik të kualifikuar, me një infrastrukturë moderne komuniteti ynë i studentëve zgjerohet çdo vit. Eksperienca 11 vjeçare dhe kurrikulat bashkëkohore i bëjnë 31 programet tona të studimit më të kërkuarat.