Home > Njoftime > Njoftime të përgjithshme

Në kuadër të ERASMUS Days 2020, UMSH do të organizojë online më 16 Tetor 2020, ora 10:00, ditën e Erasmusit.

On the occasion of #ErasmusDays 2020, a celebration of the Erasmus+ Programme in Europe and beyond, the Mediterranean University of Albania (UMSH) in cooperation with Centre “Science and Innovation for Development” (SCiDEV) is hosting a get together workshop for academics and students to share the opportunities offered by the Erasmus+ Programme and its future development.