Home > Njoftime > Njoftime të përgjithshme

Marrëveshje, Stafi akademik dhe studentët e UMSH analiza me çmime preferenciale në Intermedica

Stafi akademik dhe studentët e Universiteti Mesdhetar të Shqipërisë do të kryejnë analizat dhe egzaminime të tjera laboratorike me çmime preferenciale në Intermedica  Center. Kjo falë marrëveshjes që u nënshkrua sot mes dy institucioneve. Marrëveshja u firmos nga Administratori i Universitetit Mesdhetar të Shqipërisë, Ilir Hebovija, dhe përfaqësuesi i Intermedica –Center SH.P.K, pas vendimit të marrë nga Bordi i Administrimit të Universitetit Mesdhetar. Stafi akademik dhe studentët e Universitetit Mesdhetar do të mund të kryejnë egzaminimet duke paguar 20% më pak se çmimet zyrtare.