Home > Njoftime > Njoftime të përgjithshme

Konkurs për vende pune pranë Universitetit Mesdhetar i Shqipërisë

Universiteti Mesdhetar i Shqipërisë, hap konkurs për plotësimin e vendeve të punës me staf të brendshëm dhe të jashtëm akademik në fushat e mëposhtme:

•  Ekonomiks, Menaxhim, Marketing
  •  Financë, Kontabilitet
  •  Matematikë & Statistikë
  •  Statistikë Biznesi, Modelime dhe Simulime në Biznes.
  •  Psikologji, Sociologji, Komunikim
  •  Shkenca Juridike

Kandidatët duhet së paku të mbajnë gradën shkencore Doktor, ose të jenë ne përfundim Dr.
Aplikimet të dërgohen me email në adresën : info@umsh.edu.al , ose dorazi në recepsionin e Universitetit Mesdhetar i Shqipërisë.
Aplikimi duhet të përfshijë:

• Letër Interesi
  • CV & ID
  • Fotokopje të Dokumenteve të Shkollimit dhe Kualifikimeve.
  • Letër Reference

Afati i fundit i aplikimeve 05.09.2020