Home > Jeta sociale studentore > Klubet studentore

Reforma në drejtësi diskutohet në Klubin Studentor "“Juristët e së ardhmes”

U zhvillua sot, së bashku me studentët e Shkencave Juridike, takimi i radhës i Klubit studentor “Juristët e së ardhmes”. Takimi trajtoi zhvillimet më të fundit e Reformës në drejtësi ne vendin tonë, ku studentët u angazhuan në shkëmbime idesh dhe pikëpamjesh për situatën aktuale dhe pritshmëritë kundrejt këtij proçesi mjaft të rëndësishëm që po jetësohet në sistemin e drejtësisë.