Home > Njoftime > Njoftime të përgjithshme

Testi i gjuhës angleze TOEIC® L&R në UMSH

Në marrëveshje me S.T.A, njoftojmë të gjithë studentët e Universitetit Mesdhetar, se në datën 2 Nëntor 2019, ora 16:00, në ambjentet e Universitetit tonë zhvillohet testi i gjuhës angleze TOEIC® L&R.

Testi është i vlefshëm për të gjithë ata që aplikojnë për studime Master dhe Doktoraturë.

Aplikimi bëhet vetëm unline në: https://sta-edu.com/registration/

Për çdo informacion na kontaktoni në info@sta-edu.com

Marrëdhënieve Ndërkombëtare